Competitie- en beker indeling senioren en jeugd bekend!

Door de KNVB is de concept-indeling van de competities bekend gemaakt. De onderstaande ploegen zijn onze tegenstanders de aankomende competitie:

De clubs waar Molenschot 1 tegen gaat strijden in de competitie op een rijtje:

Advendo              Breda

DEVO                  Boschenhoofd

DVVC                   Dongen

De Schutters        Stampersgat

FC Dordrecht        Dordrecht

Neerlandia'31        Dorst

PCP                       Breda

SC Welberg           Welberg

SSW                     Dordrecht

SVC                     Standaardbuiten

TPO                     Moerdijk

TVC Breda          Breda

 

In de bekercompetitie mag Molenschot 1 aan de bak tegen:

Gilze 1
Reeshof 1
't Zand 1 (zaterdag)

 

Molenschot 2, competitie 6e klasse 618

Berkdijk 3
Molenschot 2
Waspik 5
DVVC 4
Dongen 8
Irene'58 3
Raamsdonk 5
Madese Boys 4
The White Boys 2
OVV'67 4
RWB 7
RKDVC 12

 

Molenschot 2, bekercompetitie

Baronie 10
PCP 4
Bavel 7

 

Molenschot 3, 6e klasse 619

Molenschot 3
Sarto 12
DVVC 3
Neerlandia'31 4
Gloria UC 5
PCP 6
Rijen 7
SC 't Zand 8
Gilze 7
SV Reeshof 5
Bavel 7

Molenschot 3, bekercompetitie

Rijen 6
OVV'67 4
DIA 9

 

 

Molenschot MO19-1, 2e klasse 

Nemelaer MO19-1
VCB MO19-1
OJC ROSMALEN MO19-1
Waspik MO19-1
Uno Animo MO19-1
Molenschot MO19-1
SV Reeshof MO19-1
SC 't Zand MO19-2
Baardwijk MO19-1
SSC'55 MO19-1
Sarto MO19-1
Well MO19-1

Molenschot MO19-1, bekercompetitie

SV Reeshof MO19-1
Rood Wit W MO19-1
Waspik MO19-1

 

 

Molenschot JO16-1, 2e klasse 

Uno Animo JO16-1
Groen Wit JO16-2
The Gunners JO16-1
DIA JO16-2
UVV'40 JO16-1
Molenschot JO16-1
Boeimeer JO16-1
Blauw Wit'81 JO16-1
RWB JO16-1
OVV'67 JO16-1
Be Ready JO16-1G

Molenschot JO16-1, bekercompetitie

DBS JO16-3
Tuldania JO16-1
Blauw Wit'81 JO16-1

 

 

Molenschot JO10-1, 4e klasse 

Groen Wit JO10-4
Bavel JO10-5
Sarto JO10-5
TSV Gudok JO10-4
JEKA JO10-12
Gloria UC JO10-2
Chaam JO10-2
Gilze JO10-2
Baronie JO10-6
UVV'40 JO10-4
Molenschot JO10-1
SC 't Zand JO10-6

Molenschot JO10-1, bekercompetitie

DIA JO10-3
JEKA JO10-8
Neerlandia'31 JO10-1

 

 

 

Geplaatst in Nieuws
Laatste nieuws
Interne voorjaarscompetitie 2019

De Molenschotse meiden springen door de tweede overwinning achter elkaar over de jongens heen naar de 2e plaats, maar Molenschot JO10 is niet meer in te halen.
Bij de senioren is met één wedstrijd te gaan de interne periode nog altijd niet beslist. Molenschot 3 neemt dankzij de 2-1 overwinning op Gilze de 3e plaats over van de uitgespeelde veteranen en Molenschot 1 heeft Molenschot 2 tot op 1 punt genadert. WIE O WIE WINT DE INTERNE PERIODE???
Klik hier voor de tussenstand.

Agenda

zondag 26 mei
laatste wedstrijden senioren
sportpark 't Hoogeind

zondag 9 juni
golftoernooi supportersclub
11.00 uur sportpark 't Hoogeind

maandag 10 juni
MULLESCHOTS PINKSTER SPEKTAKEL!!
12.30 uur sportpark 't Hoogeind

zaterdag 15 juni en zondag 16 juni
JEUGDKAMP!!
sportpark 't Hoogeind

zaterdag 15 juni
Forelvissen Supportersclub
13.00 uur verzamelen bij 't Engeltje

zaterdag 6 juli
vrijwilligersavond
19.00 uur kantine v.v. Molenschot