Karel Bink met instemming van leden toegevoegd aan het bestuur

Tijdens de algemene ledenvergadering, die gehouden is op vrijdag 27 september, is met instemming van de aanwezige leden Karel Bink gekozen als nieuw bestuurslid. Carlo van Alphen en Patrick Veldman zwaaiden naar 3 jaar af als bestuurslid waardoor het bestuur nu uit 6 personen bestaat.
Tijdens deze, rustig verlopen, algemene ledenvergadering is Sjak Bink als voorzitter herkozen voor de komende 3 jaar en is de contributie voor het seizoen 2020-2021 formeel vastgesteld. Er waren deze keer geen vragen in de rondvraag waarna de voorzitter de vergadering sloot en de aanwezigen nog een drankje van de club aangeboden werd. Daarna werd er nog gezellig nagepraat onder genot van een drankje en een perfect door Mieke Boemaars verzorgt hapje.

Geplaatst in Geen categorie
Laatste nieuws
POSITIEF SPORTKLIMAAT V.V. MOLENSCHOT

Bij v.v. Molenschot hechten we grote waarden aan een positief sportklimaat, daarom houden we deze eerste seizoenshelft een stand bij wat betreft positiviteit en sportiviteit.
Klik hier voor de tussenstand.

Agenda

zondag 3 november
Molenschot 1 - TVC Breda 1 met na afloop disco & Evert van Huygevoort
kantine v.v. Molenschot

donderdag 7 november
clubavond
21.15 uur kantine v.v. Molenschot

vrijdag 8 november
kaartavond supportersclub
20.00 uur kantine v.v. Molenschot

vrijdag 15 november
Tafelvoetbal Masters 2019
20.00 uur kantine v.v. Molenschot

zaterdag 30 november
SINTERKLAAS komt naar v.v. Molenschot
11.30 uur kantine v.v. Molenschot