Team-battle tussen Molenschot VR1, Molenschot 1 en Molenschot 2 bij iedere thuiswedstrijd!!

De activiteitencommissie senioren heeft weer iets nieuws bedacht!!! Omdat vanwege de Corona we geen grote feestjes kunnen geven gaan we de strijd met elkaar aan om te bepalen wie het leukste, gulzigste, sportiefste, creatiefste en leukste team is. Iedere thuiswedstrijd als iedereen thuis speelt, wordt er door de drie verschillende teams een challenge gespeeld. Per week zal bekeken worden welk team deze challenge het beste/snelste kan en wie punten pakt in deze team-battle-strijd!! Ieder team mag 2 challenges indienen bij de activiteitencommissie waar ze denken goed in te zijn en waarmee ze kunnen scoren ten opzichte van de andere teams. Aanstaande zondag 27 september zal de eerste challenge gespeeld worden, komt dat zien!!!!

 

namens de activiteitencommissie senioren,

Sam de Groot

Rik van Oosterwijck

Sten Kerremans

Yark Jacobs 

Joppe Leenaars

Geplaatst in Nieuws
Laatste nieuws
TEAM BATTLE SENIOREN!!!

Wie is het sterkste, slimste, creatiefste team van v.v. Molenschot??
Bij iedere thuiswedstrijd van Molenschot 1, 2 en VR1 gaan deze teams de strijd met elkaar aan.

De eerste teambattle, de BIERESTAFETTE, is glansrijk gewonnnen door Molenschot 1, voor Molenschot 2 en de vrouwen sluiten de rij. Dus dit is de tussenstand van de TEAM BATTLE:

1. Molenschot 1 5 punten
2. Molenschot 2 2 punten
3. Molenschot VR1 0 punten

Omdat er geen publiek meer welkom is bij de wedstrijden en omdat de teams onderling wel kunnen zien hoe ze het doen is de TEAM BATLE uitgesteld totdat we weer bij elkaar wedstrijden kunnen gaan kijken.

Agenda

op dit moment is het nog onduidelijk welke activiteiten er gepland kunnen worden i.v.m. het Coronavirus.

Vanwege de noodzakelijke sluiting van de kantine gaan de volgende activiteiten niet door:

Algemene Ledenvergadering

jaarvergadering supportersclub v.v. Molenschot
aansluitend 1e kaartavond van het nieuwe seizoen

Er zal een andere datum gepland worden voor deze activiteiten.