Team-battle tussen Molenschot VR1, Molenschot 1 en Molenschot 2 bij iedere thuiswedstrijd!!

De activiteitencommissie senioren heeft weer iets nieuws bedacht!!! Omdat vanwege de Corona we geen grote feestjes kunnen geven gaan we de strijd met elkaar aan om te bepalen wie het leukste, gulzigste, sportiefste, creatiefste en leukste team is. Iedere thuiswedstrijd als iedereen thuis speelt, wordt er door de drie verschillende teams een challenge gespeeld. Per week zal bekeken worden welk team deze challenge het beste/snelste kan en wie punten pakt in deze team-battle-strijd!! Ieder team mag 2 challenges indienen bij de activiteitencommissie waar ze denken goed in te zijn en waarmee ze kunnen scoren ten opzichte van de andere teams. Aanstaande zondag 27 september zal de eerste challenge gespeeld worden, komt dat zien!!!!

 

namens de activiteitencommissie senioren,

Sam de Groot

Rik van Oosterwijck

Sten Kerremans

Yark Jacobs 

Joppe Leenaars

Geplaatst in Nieuws
Laatste nieuws
TEAM BATTLE SENIOREN!!!

Wie is het sterkste, slimste, creatiefste team van v.v. Molenschot??
Bij iedere thuiswedstrijd van Molenschot 1, 2 en VR1 gaan deze teams de strijd met elkaar aan. Afgelopen seizoen hebben we een aftrapje gedaan maar volgend seizoen gaat de TEAM BATTLE pas helemaal los!!

Agenda

het gaat weer langzaam beter dus kunnen we weer wat activiteiten organiseren:

zondag 13 juni 2021
Miniveldtoernooi De Herkansing, afsluiting seizoen senioren
11.00 uur sportpark 't Hoogeind
helaas is er nog geen publiek welkom

donderdag 1 juli
algemene ledenvergadering
20.00 uur kantine v.v. Molenschot

zondag 4 juli
golftoernooi supportersclub
10.45 uur sportpark 't Hoogeind