VV Molenschot

Nieuws

Mis niets!

 
 
 

Bekijk hieronder onze laatste nieuwsberichten.

26 februari 2021

Update Corona-maatregelen: Senioren tot 27 jaar mogen weer gaan trainen!

Eindelijk weer eens positief nieuws!! Vanaf woensdag 3 maart mogen de senioren tot 27 jaar weer gaan trainen.

Dat gaan we dan ook meteen doen, dus in overleg met de trainers starten de vrouwen woensdag 3 maart om 19.30 uur weer met hun eerste training en een dag later gaat Brian weer aan de slag met de mannen. Vanwege de avondklok stoppen de trainingen om 20.30 uur zodat iedereen voor 21.00 uur weer thuis kan zijn. Er kan en mag nog niet gedoucht worden, dus dat moet je thuis doen. De oudere spelers (boven de 26 jaar) en de veteranen moeten helaas nog even wachten totdat zij ook weer in groepsverband mogen gaan trainen. Hopelijk kan over een paar weken de leeftijdsgrens nog verder opgerekt worden.

Tot zover deze update. Blijf op elkaar letten, probeer gezond te blijven en als je ziek bent, blijf je thuis!

Namens het bestuur en technische commissie v.v. Molenschot

Meer nieuwsberichten