VV Molenschot

Nieuws

Mis niets!

 
 
 

Bekijk hieronder onze laatste nieuwsberichten.

09 februari 2023

Albert de Laat verlengt ook als trainer bij v.v. Molenschot!!

Nadat het contract met Marco Maas verlengt is, heeft het bestuur en technische commissie ook een evaluatiegesprek gehad met Albert de Laat, trainer en leider van Molenschot 2. Na een aantal maanden hebben we in Albert een geschikte persoon gevonden om de overige senioren te begeleiden en stimuleren. In het begin was het wat aftasten en aan elkaar wennen, maar de samenwerking gaat steeds beter. Het bestuur en technische commissie hebben waardering voor hetgeen Albert voor onze club doet. Qua resultaten heeft Molenschot 2 het nog lastig maar door de bevlogenheid van Albert zien we een duidelijke progressie en denken we deze lijn zeker nog door te kunnen trekken om Molenschot 2 naar een hoger plan te tillen. Daarnaast vult Albert op een goede manier de trainingen voor Molenschot 2 en 3 in. Het is goed voor v.v. Molenschot dat we daarom bekend kunnen maken dat na Marco ook Albert de Laat ook volgend seizoen door gaat als trainer en leider voor onze senioren!!

Meer nieuwsberichten