dinsdagavond 29 januari bijeenkomst blessurepreventie

Aanstaande dinsdagavond 29 januari om 20:30 uur zal Dhr. Casper Martens van Doornbos Fysiotherapie/MolenschotFysio een presentatie geven over blessurepreventie, warming up en diverse andere onderwerpen. Ook vanuit zijn eigen ervaring als topsporter zal hij zijn kennis met jullie delen. De presentatie zal ongeveer een half uur duren. Daarna en tijdens de presentatie is er uiteraard alle tijd en ruimte om specifieke vragen te stellen.

Doornbos Fysiotherapie/MolenschotFysio is sinds dit seizoen sponsor van onze vereniging en heeft een locatie in Molenschot. Kijk gerust eens op de website van Doornbos Fysiotherapie voor meer informatie: www.doornbosarbeid.nl

Wij hopen velen op dinsdagavond 29 januari mogen begroeten voor een interessante bijeenkomst, tot dan!

 

Met vriendelijke groet,

Casper Martens cmartens@doornbosarbeid.nl

Mark Boemaars (0644697530), bestuur v.v. Molenschot

Geplaatst in Nieuws
Laatste nieuws
Interne voorjaarscompetitie 2019

Molenschot JO10 blijft maar winnen en stevent af op het interne periodekampioenschap?!!
Bij senioren pakt Molenschot 1 voor de tweede week op rij 3 punten en komt daarmee in punten gelijk met Molenschot 2, alleen het doelsaldo van Molenschot 2 is nog iets beter. Gaan we bij v.v. Molenschot ook een kampioen op doelsaldo krijgen??? De komende weken zal dit uitwijzen, maar spannend is het sowieso!!
Klik hier voor de tussenstand.

Agenda

woensdag 17 april
scholenvoetbaltoernooi groep 3 en 4
13.30 uur sportpark 't Hoogeind

donderdag 2 mei
clubavond
21.15 uur kantine v.v. Molenschot

zondag 26 mei
laatste wedstrijden senioren
sportpark 't Hoogeind

zondag 9 juni
golftoernooi supportersclub
11.00 uur sportpark 't Hoogeind