dinsdagavond 29 januari bijeenkomst blessurepreventie

Aanstaande dinsdagavond 29 januari om 20:30 uur zal Dhr. Casper Martens van Doornbos Fysiotherapie/MolenschotFysio een presentatie geven over blessurepreventie, warming up en diverse andere onderwerpen. Ook vanuit zijn eigen ervaring als topsporter zal hij zijn kennis met jullie delen. De presentatie zal ongeveer een half uur duren. Daarna en tijdens de presentatie is er uiteraard alle tijd en ruimte om specifieke vragen te stellen.

Doornbos Fysiotherapie/MolenschotFysio is sinds dit seizoen sponsor van onze vereniging en heeft een locatie in Molenschot. Kijk gerust eens op de website van Doornbos Fysiotherapie voor meer informatie: www.doornbosarbeid.nl

Wij hopen velen op dinsdagavond 29 januari mogen begroeten voor een interessante bijeenkomst, tot dan!

 

Met vriendelijke groet,

Casper Martens cmartens@doornbosarbeid.nl

Mark Boemaars (0644697530), bestuur v.v. Molenschot

Geplaatst in Nieuws
Laatste nieuws
Interne voorjaarscompetitie 2018

Molenschot 1 en Molenschot 2 hebben De Kletsproat nog in de benen en pakken geen punten. Molenschot 3 stijgt met stip naar plek 2 dankzij de overwinning op Gloria UC. Gaan ze het Molenschot 1 lastig maken?! De veteranen hebben nog niet gespeeld en zitten nog op het vinkentouw.
Bij de jeugd weet Molenschot MO19 en Molenschot JO10-1 de 3 punten te pakken en Molenschot JO7 pakt hun eerste punt.
Klik hier voor de tussenstand.

Agenda

zondag 24 februari
Neerlandia'31 1 - Molenschot 1
14.30 uur sportpark Dorst
na aflloop Pre carnavals Party

vrijdag 8 maart
kaartavond supportersclub
20.00 uur kantine v.v. Molenschot